Muzyczna strefa

Chórzyści zaśpiewali na scenie Polskiego Radia

Chór „Słowiki” naszej szkoły uczestniczył w pięknym koncercie pt. „Moniuszko inaczej śpiewany” w ramach ogólnopolskiego projektu Akademii Chóralnej – Śpiewająca Polska.

Więcej informacji w artykule na stronie Urzędu Miasta i Gminy w Serocku…

Majowy koncert „Pianoli”

15 maja o godz. 18.00 społeczność szkolna miała okazję uczestniczyć w koncercie, podczas którego zaprezentował się nasz szkolny chór „Pianola” oraz uczniowie ze Szkoły Muzycznej z Legionowa. Nasi uczniowie zaśpiewali 4 utwory, które przygotowane zostały na Konkurs chórów szkolnych w ramach Projektu „Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska”. Były utwory poważne i wesołe.

Czytaj całość…

Muzyczne zmagania chóru „Pianola”

W sobotę 28.04 nasi uczniowie wzięli udział w Konkursie Chórów Regionu Mazowieckiego Projektu „Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska”, który już kolejny raz odbył się w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie, przy ul. Namysłowskiej 4.

Czytaj całość…

Spotkanie integracyjne szkolnego chóru „Pianola”

W miniony weekend nasi chórzyści poznawali szkołę z innej strony. Pani Elżbieta Gubała zaprosiła uczniów na wspólne nocowanie w szkole połączone z próbą chóru. Wspólna zabawa rozpoczęła się o 17.00 w piątek.

Czytaj całość…

Świąteczny koncert naszego chóru szkolnego „Pianola”

Kolejny raz nasi młodzi artyści dostarczyli nam artystycznych wrażeń i wprowadzili w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. W środę o godzinie 18.00 odbył się koncert w Sali Widowiskowej Urzędu Miasta Legionowo. Młodzi wykonawcy zaprezentowali przed licznie zgromadzoną publicznością kolędy i pastorałki. Usłyszeć można było zarówno te tradycyjne, jak i bardziej współczesne.

Czytaj całość…

Koncert naszego chóru „Pianola” w Warszawie

W środę 22 listopada nasi młodzi artyści ze szkolnego chóru pojechali z p. Elżbietą Gubałą, p. Danutą Prusinowską i p. Ewą Lisowską na koncert w ramach projektu Akademia Chóralna.

Czytaj całość…

Brązowe Pasmo dla chóru Pianola

logo-spolska

13 marca chór naszej szkoły uczestniczył w Przeglądzie Regionu Warszawskiego w ramach Ogólnopolskiego Programu Rozwoju Chórów Szkolnych – Śpiewająca Polska.

Uczniowie wystąpili w prezentacji „Zwiedzanie Krakowa”.

Czytaj całość…

„Zagrajcie na fujareczkach, uraduje się…”

Na zakończenie okresu kolędowania, który przypada od Świąt Bożego Narodzenia do 2 lutego, uczniowie szkoły podstawowej przygotowali minikoncert kolędowy.

Czytaj całość…

„Ucz się kochać kraj rodzinny” – koncert

logo-spolska

W listopadzie chór „PIANOLA” reprezentował naszą szkołę w koncercie podsumowującym pracę Akademii Chóralnej – „ŚPIEWAJĄCA POLSKA”. Koncert Chórów Regionu Warszawskiego odbył się w legionowskim ratuszu pod hasłem „Ucz się kochać kraj rodzinny”.

Czytaj całość…