Oddział przedszkolny

Klasy 0 – III witają wiosnę!

Człowiek jest częścią przyrody, którą poznaje wykorzystując wszystkie swoje zmysły.

Uczniowie Zerówki i klasy II b podczas zajęć opartych o metodę Porannego kręgu, mieli okazję na takie wielozmysłowe odkrywanie przyrody. Zbliżający się pierwszy dzień wiosny, stał się inspiracją i możliwością do uczestniczenia w zajęciach pełnych wyobraźni, doświadczeń i doznań.

Czytaj całość…

Bezpieczne Wakacje 2019

Tuż przed ostatnim dzwonkiem w naszej szkole odbyły się szeroko zakrojone działania profilaktyczne skierowane do naszych uczniów.

Czytaj całość…

Akcja charytatywna Wszystkie Kolory Świata

Działania w ramach V edycji akcji Wszystkie Kolory Świata prowadzone były w naszej szkole pierwszy raz i trwały od stycznia do końca lutego 2019 r. Rozpoczęliśmy przeprowadzeniem serii zajęć dydaktyczno – wychowawczych z naszymi uczniami.

Czytaj całość…

Konkurs Czytelniczy dla klas 0-III

We wtorek 2 kwietnia, w Międzynarodowym Dniu Książki dla Dzieci, odbył się Konkurs Czytelniczy, który od kilku lat organizowany jest z inicjatywy p. Agnieszki Dudek, opiekuna biblioteki szkolnej.

Czytaj całość…

Bal Karnawałowy dla klas 0 – III

Karnawał to czas radości zabawy, więc jak co roku zorganizowany został w zegrzyńskiej szkole bal przebierańców. Podkreślić należy, że nie tylko uczniowie się przebrali, ale również nauczyciele.

Czytaj całość…

Spotkanie z Policją

Policjantka – mama naszego kolegi Miłosza z kl. 0 wraz z maskotką Komendy Stołecznej Policji – Borsukiem byli gośćmi w naszej szkole. Celem spotkania przeznaczonego dla naszych najmłodszych- uczniów klas 0-2 była edukacja dzieci w zakresie bezpieczeństwa. Maskotka stołecznej policji zrobiła na naszych uczniach ogromne wrażenie.

Czytaj całość…

Warsztaty Świąteczne

12 grudnia 2018 roku uczniowie z oddziału przedszkolnego oraz klasy: IIA, IIB i III uczestniczyli w ciekawych warsztatach zorganizowanych przez Tibidabu.pl. Podczas zajęć uczniowie mieli możliwość własnoręcznie przygotować żelowe świeczki oraz ozdobić bombki, które później powiesili na specjalnym stojaku. Efekt? Zobaczcie sami!

Czytaj całość…

Andrzejki z misiami

Na tegoroczne wróżby andrzejowe zaprosiliśmy nasze ukochane misie, a to za sprawą obchodzonego 25 listopada Światowego Dnia Misia Pluszowego. Razem z naszymi pluszakami bawiliśmy się wróżbami i częstowaliśmy się przygotowanymi przez naszych rodziców przysmakami.

Czytaj całość…

Wycieczka do Dyniolandu

Uczniowie klasy 0 i 1 b wybrali się na wspólną wycieczkę do magicznego miejsca zwanego Dyniolandem. W trakcie wycieczki uczestniczyliśmy w interaktywnym wykładzie o dyni, jej historii, pochodzeniu, właściwościach zdrowotnych i zastosowaniu kulinarnym.

Czytaj całość…

Spotkanie z policjantką

Mama naszej koleżanki Ady pracuje w Policji i zgodziła się przybliżyć nam specyfikę swojego zawodu. W czasie spotkania opowiadała nam czym zajmuje się na co dzień. Wiemy, że nie zawsze musi chodzić do pracy w mundurze i że przesłuchuje wielu ludzi. Kieruje też ważne pisma do sądów i lubi swoją pracę.

Czytaj całość…