
Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej Akcji Serce za Odwagę, której celem było przygotowanie bożonarodzeniowych kartek z życzeniami dla Powstańców Warszawskich i żołnierzy Podziemia Niepodległościowego. Każda kartka jest świadectwem naszej pamięci o bohaterach.
Niedawno szkoła otrzymała oficjalne podziękowanie za udział w akcji.
Oto jego treść:




