Sport

Ignacy Sławiński mistrzem Mazowsza w tenisie stołowym!

W sobotę, 30 sierpnia w Nowym Dworze Mazowieckim odbyły się mistrzostwa województwa w tenisie stołowym w kategorii skrzatów i skrzatek. Ignacy Sławiński, uczeń klasy II a zwyciężył w turnieju chłopców!.

Czytaj całość…

Uczniowie naszej szkoły wicemistrzami powiatu w tenisie stołowym

We wtorek, 4 lutego, w Serocku, odbył się etap powiatowy zawodów w tenisie stołowym. W rozgrywkach wzięła udział reprezentacja chłopców z naszej szkoły: Ignacy Sławiński oraz Dawid Kukawski.

Czytaj całość…

Uczeń naszej szkoły drugi na Mazowszu w tenisie stołowym

W niedzielę 19 stycznia br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rozgrywanych w Nadarzynie turniejach III Grand Prix Mazowsza Skrzatek i Skrzatów w tenisie stołowym. Był to największy w tym sezonie turniej na Mazowszu dla tej kategorii wiekowej zakończony sukcesem Ignacego Sławińskiego, ucznia klasy I a, który w tych rozgrywkach zajął drugie miejsce.

Czytaj całość…

Nasze gwiazdy sportu…

Kolejny raz nasi wychowankowie przysporzyli nam powodów do dumy! W czasie listopadowego świątecznego weekendu nasi pierwszoklasiści Adrianna Musielewicz i Ignacy Sławiński wzięli udział w Turniejach Tenisa Stołowego w Serocku i Pułtusku.

Czytaj całość…

III miejsce Ignacego Sławińskiego w II Grand Prix Mazowsza w kategorii skrzatów

W sobotę, 19 października 2019 r. w Wyszogrodzie rozegrano II Grand Prix Mazowsza w kategorii skrzatów w tenisie stołowym. W rozgrywkach uczestniczyli dwaj uczniowie naszej szkoły – Ignacy Sławiński oraz Kacper Sakson.

Czytaj całość…

Ignacy Sławiński – II miejsce w Grand Prix Mazowsza w tenisie stołowym

W sobotę, 14 września 2019 r. w Warszawie rozegrano I Grand Prix Mazowsza w kategorii skrzatów w tenisie stołowym. W zawodach wziął udział uczeń klasy I naszej szkoły – Ignacy Sławiński. Nasz uczeń rywalizował z 16 innymi zawodnikami, osiągając bardzo wysokie, II miejsce. Trzymamy kciuki za udział Ignacego w kolejnych starciach cyklu Grand Prix.

Czytaj całość…

Narty 2019

W dniach od 07 do 11 stycznia kolejny raz uczniowie naszej szkoły wyjechali na Podhale do miejscowości Czarna Góra. Z najwyższego szczytu tej miejscowości „Litwinka” dzieci podziwiały rozległą i niepowtarzalną panoramę Tatr, doskonalili umiejętności narciarskie, a początkujący stawiali pierwsze kroki na nartach.

Czytaj całość…

Udany występ naszych uczniów w turnieju tenisa stołowego!

W piątek, 20 kwietnia 2018 r. w Serocku, rozegrano turniej tenisa stołowego, który został zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Serocku w ramach obchodów święta patrona Serocka – św. Wojciecha. W turnieju wystartowało 15 zawodników z naszej szkoły w różnych kategoriach wiekowych. Występ naszych dzieci można uznać za bardzo udany, ponieważ przywieźliśmy ze sobą aż 6 medali!

Czytaj całość…

Wyjazd na narty

W dniach od 2 do 6 stycznia 2018r. uczniowie naszej szkoły wyjechali na Podhale. Zatrzymaliśmy się w pensjonacie w Czarnej Górze – wiosce, która słynie z rozległej i niepowtarzalnej panoramy Tatr.

Stok narciarski Litwinka – Grapa, na którym jeździliśmy jest młodzieży dobrze znany, ponieważ tam pierwsze „narciarskie kroki” stawiała większość uczniów.

Czytaj całość…