Samorząd Uczniowski

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

W czwartek (26.09.2019) odbyły się wybory do Rady SU. Startowało pięciu kandydatów, którzy w przygotowanych plakatach wyborczych zawarli swoje pomysły na poprawę i uatrakcyjnienie szkolnego życia. Podczas przerw uczniowie klas IV – VIII mieli możliwość wrzucić swój głos do urny wyborczej.

Czytaj całość…

Akcja „Razem dla Autyzmu”

2 kwietnia był wyjątkowo niebieskim dniem w naszej szkole. Samorząd Uczniowski włączył się w obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu i zorganizował na terenie naszej szkoły akcję społeczną, której celem było pokazanie solidarności z osobami z autyzmem.

Czytaj całość…

Dzień w Kapeluszu

Samorząd Uczniowski nie próżnuje. Środę 3 kwietnia okrzyknięto Dniem w Kapeluszu. Każdy, kto chciał i mógł, miał przyjść do szkoły w kapeluszu lub innym nakryciu głowy.

Czytaj całość…

Międzynarodowy Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca w całej Europie obchodzony jest kalendarzowy Pierwszy Dzień Wiosny. W naszej szkole również obchodzimy ten szczególny dzień. Z racji tego, że pół świata, (a przynajmniej Europa) obchodzi to święto, postanowiliśmy połączyć Dzień Wiosny – jako dzień rekreacji z przyjemnością poznawania innych krajów.

Czytaj całość…

Dzień pełen piegów

W piątek 01.03.2019 roku w naszej szkole został zorganizowany „Dzień Piegów”. Od drugiej przerwy na dolnym holu odbywały się zabawy dla najmłodszych uczniów. Na samym początku pani Ewa Lisowska dorysowywała wszystkim dzieciom piegi.

Czytaj całość…

Dyskoteka walentynkowa

Karnawał się kończy, więc Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów klas IV – VIII i gimnazjum na zabawę, której tematem przewodnim były Walentynki. Dolny hol przystrojony został w serca różnych kolorów i rozmiarów.

Czytaj całość…

Dyskoteka w stylu lat 70-tych i 80-tych

W tym roku Samorząd Uczniowski postanowił zaprosić uczniów klas IV – VIII i gimnazjum na zabawę przy dźwiękach muzyki lat 70/80-tych. Zadbano o odpowiedni klimat – były kolorowe światła, kula dyskotekowa i mnóstwo dekoracji.

Czytaj całość…