Uczniowie z pasją…

Nasze gwiazdy sportu…

Kolejny raz nasi wychowankowie przysporzyli nam powodów do dumy! W czasie listopadowego świątecznego weekendu nasi pierwszoklasiści Adrianna Musielewicz i Ignacy Sławiński wzięli udział w Turniejach Tenisa Stołowego w Serocku i Pułtusku.

Czytaj całość…

Sukces na miarę mistrza…

Uczeń naszej szkoły, Dariusz Joński zdobył 10 miejsce w biegach przełajowych na dystansie 2000 metrów na szczeblu ogólnopolskim. Zawody odbyły się na trasach im. Roberta Lewandowskiego w Kamionie, w których uczestniczyli najlepsi biegacze w Polsce.

Czytaj całość…

Konrad Piekarzewski – moja pasja taekwondo

Legionowska Akademia Sportów Walki. To tutaj 3 września 2018 r. zacząłem treningi pod okiem Mistrzyni Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim pani Aleksandry Anisiewicz.

Czytaj całość…

Maciej Brodowski – moją pasją jest kolej…

Nazywam się Maciek Brodowski i jestem uczniem klasy III B gimnazjum prowadzonego przez Szkołę Podstawową im. Wojska Polskiego w Zegrzu. Moją pasją jest kolej.

Czytaj całość…

Ania Życińska – śpiewam od dziecka…

Od kiedy śpiewam? Dla siebie od dziecka, zawodowo od kiedy miałam 6 lat :) Swój pierwszy występ miałam w kl.0. Od 4 lat należę do zespołu „Kantyczki” (w składzie: Ania Życińska, Kasia Lipska, Paulina Śledziewska, Julia Pawlak), uczęszczam na zajęcia wokalne w Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Serocku. Działamy pod kierownictwem p. Moniki Misiury.

Czytaj całość…

Oliwia Jasińska – moja pasja to jazda konna

Moją pasją jest jazda konna. Kocham konie, uwielbiam na nich jeździć. Interesuję się wszystkim, co jest z nimi związane. Są to zwierzęta bardzo przyjacielskie, wierne i inteligentne. Gdy jestem blisko konia, czuję się bezpiecznie. Uwielbiam chwile spędzone w stajni, gdy czyszczę je, wtedy one są bardzo spokojne. W towarzystwie koni jestem bardzo szczęśliwa.

Czytaj całość…

Emilia Majdanik – balet

ballerina

Nazywam się Emilka Majdanik. Na zajęcia baletu chodzę już cztery lata. Naukę tańca rozpoczęłam w Nowym Dworze Mazowieckim. Dzisiaj uczę się w szkole tańca „Baletka” w Legionowie, którą prowadzi Pani Ewa Budny – Orłowska. Są to zajęcia trudne, ale i przyjemne. Często mam występy do którym muszę dużo ćwiczyć.

Czytaj całość…

Koncert z udziałem Cypriana Wilusza

spiew

11 Listopada w Ośrodku Kultury w Serocku odbył się koncert z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. W Koncercie wzięli udział profesjonalni aktorzy oraz młodzież z Ośrodka Kultury.
Do udziału w programie został zaproszony również uczeń klasy 2 naszego gimnazjum – Cyprian Wilusz.

Czytaj całość…

Muzyczny talent – Stanisław Dubiel

Staszek Dubiel – uczeń klasy 1 gimnazjum posiada ciekawą osobowość, wyobraźnię oraz wrażliwość muzyczną. Lubi wyrażać się poprzez komiks, filmy i kabaret. Jednak jego główną i najbardziej absorbującą pasją jest – muzyka. Jego talent odkrył Pan Karol Krawczyk (organista z Woli Kiełpińskiej), pod którego kierunkiem Staszek uczestniczył w próbach scholi.

Czytaj całość…