Z życia szkoły

Termomodernizacja szkoły

Zdjęcie pochodzi ze strony Urzędu Miasta i Gminy Serock

W październiku 2019 roku zakończone zostały roboty budowlane zaplanowane na lata 2017-2019, związane z termomodernizacją naszej szkoły. Wykonano też mikroinstalację fotowoltaiczną – to pierwsza tego typu inwestycja w Gminie Serock na budynku użyteczności publicznej.

Więcej informacji w artykule na stronie Urzędu Miasta i Gminy w Serocku…

Geografia na kolorowo

Uczniowie klas Va i Vb, by w pełni zgłębić tajniki znaczeń barw hipsometrycznych, wykorzystali swą przebogatą wyobraźnię i zdolności plastyczne wykonując modele pagórków z masy solnej z barwami hipsometrycznymi. Prace są przepiękne i bardzo wartościowe.

Czytaj całość…

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

14 października odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W dobry nastrój wprowadził nas szkolny teatr Ach! pod kierunkiem pani Magdaleny Zalewskiej. Grupa rozbawiła i wzruszyła publiczność pełnym humoru przedstawieniem “The Belfer Show”.

Czytaj całość…

Wspomnienie Konstantego Mikołaja Radziwiłła w naszej szkole

kmradziwill

13 września br. artyści szkolnego Teatru „Ach!” przypomnieli uczniom historię wyjątkowego bohatera pochodzącego z naszego regionu – księcia Konstantego Mikołaja Radziwiłła.

W spektaklu przedstawione zostały losy tego niezwykłego człowieka, który aż do męczeńskiej śmierci stał na straży najcenniejszych wartości – patriotyzmu, honoru, odwagi i zdolności do najwyższych poświęceń.

Czytaj całość…

Uczestnictwo SP w uroczystościach z okazji 100-lecia Szkolenia Kadr Łączności w Zegrzu

W dniu 12.09.2019 (czwartek) delegacje uczniów wraz z nauczycielami uczestniczyły w uroczystościach, w sąsiadującym z naszą szkołą Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu. Zostaliśmy zaproszeni przez Komendanta CSŁiI płk dr Ireneusza Furę na obchody 100-lecia szkolenia kadr łączności w Zegrzu.

Czytaj całość…

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej w Zegrzu

Dziś wróciliśmy do szkolnej rzeczywistości. Wszyscy jeszcze pełni wakacyjnych wrażeń, a jednocześnie gotowi na nowe wyzwania i obowiązki. Tych nowości było dziś wiele: wyremontowane sale i hole, odświeżona biblioteka i świetlica, wymienione okna w całej szkole. Powitaliśmy też wielu nowych nauczycieli i oczywiście uczniów.

Czytaj całość…

Zakończenie roku w zegrzyńskiej szkole

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Przed nami zasłużone wakacje, gdyż rok był pracowity i obfitował w wiele wydarzeń.

Czytaj całość…

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Informujemy, że sprawozdanie finansowe za rok 2018 zostało opublikowane na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy w Serocku. Aby zapoznać się ze sprawozdaniem należy wejść na stronę BIP w zakładkę Sprawozdania finansowe-Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Zegrzu-Sprawozdanie finansowe za 2018 r. lub kliknąć w następujący link https://www.bip.serock.pl/plik,11004,bilans-jednostki-budzetowej.pdf

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego

Szanowni Rodzice, od 1 marca 2019 r. rozpoczną się czynności związane z rekrutacją do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych.
Szczegółowy harmonogram rekrutacji określony Zarządzeniem Burmistrza Miasta i Gminy Serock publikujemy poniżej.

Czytaj całość…