Z życia szkoły

Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego

Lista kandydatów zakwalifikowanych

Lista kandydatów niezakwalifikowanych

Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola

Czytaj całość…

Wigilia w naszej szkole

W tym roku rozpoczęliśmy ją szczególnie – od przedstawienia „Jest takie światło” przygotowanego pod kierunkiem p. Magdaleny Zalewskiej przez szkolny teatr „Ach” ?. Było pięknie, refleksyjnie, czasem mrocznie. Wspaniały występ.

Czytaj całość…

Warsztaty młodych odkrywców w naszej szkole

Co to są Warsztaty Młodych Odkrywców? Są to warsztaty, na których za każdym razem możesz odkryć w sobie inny talent! Tym razem uczniowie klasy VB i kilka chętnych osób z klas VI odkrywało swoje talenty artystyczne, ucząc się grawerowania bombek.

Czytaj całość…

Termomodernizacja szkoły

Zdjęcie pochodzi ze strony Urzędu Miasta i Gminy Serock

W październiku 2019 roku zakończone zostały roboty budowlane zaplanowane na lata 2017-2019, związane z termomodernizacją naszej szkoły. Wykonano też mikroinstalację fotowoltaiczną – to pierwsza tego typu inwestycja w Gminie Serock na budynku użyteczności publicznej.

Więcej informacji w artykule na stronie Urzędu Miasta i Gminy w Serocku…

Geografia na kolorowo

Uczniowie klas Va i Vb, by w pełni zgłębić tajniki znaczeń barw hipsometrycznych, wykorzystali swą przebogatą wyobraźnię i zdolności plastyczne wykonując modele pagórków z masy solnej z barwami hipsometrycznymi. Prace są przepiękne i bardzo wartościowe.

Czytaj całość…

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

14 października odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W dobry nastrój wprowadził nas szkolny teatr Ach! pod kierunkiem pani Magdaleny Zalewskiej. Grupa rozbawiła i wzruszyła publiczność pełnym humoru przedstawieniem „The Belfer Show”.

Czytaj całość…

Uczestnictwo SP w uroczystościach z okazji 100-lecia Szkolenia Kadr Łączności w Zegrzu

W dniu 12.09.2019 (czwartek) delegacje uczniów wraz z nauczycielami uczestniczyły w uroczystościach, w sąsiadującym z naszą szkołą Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu. Zostaliśmy zaproszeni przez Komendanta CSŁiI płk dr Ireneusza Furę na obchody 100-lecia szkolenia kadr łączności w Zegrzu.

Czytaj całość…

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej w Zegrzu

Dziś wróciliśmy do szkolnej rzeczywistości. Wszyscy jeszcze pełni wakacyjnych wrażeń, a jednocześnie gotowi na nowe wyzwania i obowiązki. Tych nowości było dziś wiele: wyremontowane sale i hole, odświeżona biblioteka i świetlica, wymienione okna w całej szkole. Powitaliśmy też wielu nowych nauczycieli i oczywiście uczniów.

Czytaj całość…

Zakończenie roku w zegrzyńskiej szkole

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Przed nami zasłużone wakacje, gdyż rok był pracowity i obfitował w wiele wydarzeń.

Czytaj całość…