Z życia szkoły

Wigilia w naszej szkole

W tym roku rozpoczęliśmy ją szczególnie – od przedstawienia „Jest takie światło” przygotowanego pod kierunkiem p. Magdaleny Zalewskiej przez szkolny teatr “Ach” ?. Było pięknie, refleksyjnie, czasem mrocznie. Wspaniały występ.

Czytaj całość…

Termomodernizacja szkoły

Zdjęcie pochodzi ze strony Urzędu Miasta i Gminy Serock

W październiku 2019 roku zakończone zostały roboty budowlane zaplanowane na lata 2017-2019, związane z termomodernizacją naszej szkoły. Wykonano też mikroinstalację fotowoltaiczną – to pierwsza tego typu inwestycja w Gminie Serock na budynku użyteczności publicznej.

Więcej informacji w artykule na stronie Urzędu Miasta i Gminy w Serocku…

Geografia na kolorowo

Uczniowie klas Va i Vb, by w pełni zgłębić tajniki znaczeń barw hipsometrycznych, wykorzystali swą przebogatą wyobraźnię i zdolności plastyczne wykonując modele pagórków z masy solnej z barwami hipsometrycznymi. Prace są przepiękne i bardzo wartościowe.

Czytaj całość…

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

14 października odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W dobry nastrój wprowadził nas szkolny teatr Ach! pod kierunkiem pani Magdaleny Zalewskiej. Grupa rozbawiła i wzruszyła publiczność pełnym humoru przedstawieniem “The Belfer Show”.

Czytaj całość…

Wspomnienie Konstantego Mikołaja Radziwiłła w naszej szkole

kmradziwill

13 września br. artyści szkolnego Teatru „Ach!” przypomnieli uczniom historię wyjątkowego bohatera pochodzącego z naszego regionu – księcia Konstantego Mikołaja Radziwiłła.

W spektaklu przedstawione zostały losy tego niezwykłego człowieka, który aż do męczeńskiej śmierci stał na straży najcenniejszych wartości – patriotyzmu, honoru, odwagi i zdolności do najwyższych poświęceń.

Czytaj całość…

Uczestnictwo SP w uroczystościach z okazji 100-lecia Szkolenia Kadr Łączności w Zegrzu

W dniu 12.09.2019 (czwartek) delegacje uczniów wraz z nauczycielami uczestniczyły w uroczystościach, w sąsiadującym z naszą szkołą Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu. Zostaliśmy zaproszeni przez Komendanta CSŁiI płk dr Ireneusza Furę na obchody 100-lecia szkolenia kadr łączności w Zegrzu.

Czytaj całość…

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej w Zegrzu

Dziś wróciliśmy do szkolnej rzeczywistości. Wszyscy jeszcze pełni wakacyjnych wrażeń, a jednocześnie gotowi na nowe wyzwania i obowiązki. Tych nowości było dziś wiele: wyremontowane sale i hole, odświeżona biblioteka i świetlica, wymienione okna w całej szkole. Powitaliśmy też wielu nowych nauczycieli i oczywiście uczniów.

Czytaj całość…

Zakończenie roku w zegrzyńskiej szkole

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Przed nami zasłużone wakacje, gdyż rok był pracowity i obfitował w wiele wydarzeń.

Czytaj całość…

Sprawozdanie finansowe za rok 2018

Informujemy, że sprawozdanie finansowe za rok 2018 zostało opublikowane na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy w Serocku. Aby zapoznać się ze sprawozdaniem należy wejść na stronę BIP w zakładkę Sprawozdania finansowe-Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Zegrzu-Sprawozdanie finansowe za 2018 r. lub kliknąć w następujący link https://www.bip.serock.pl/plik,11004,bilans-jednostki-budzetowej.pdf