Archiwum

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego

Szanowni Rodzice, we wrześniu 2022 r. wraca do naszej szkoły oddział przedszkolny. Od 7 marca 2022 r. do 21 marca 2022 r. do godz. 15:00 trwać będą czynności związane z rekrutacją. Do oddziału przedszkolnego w naszej szkole zapraszamy dzieci urodzone w 2016 r. Rekrutacja odbywać się będzie za pomocą systemy informatycznego.
Logowanie do systemu rekrutacyjnego możliwe będzie od dnia 7 marca 2022 r. od godz. 8:00 (za pomocą nr PESEL dziecka – kandydata do przedszkola), pod adresem: https://serock.formico.pl
Pod adresem: https://serock.formico.pl znajdziecie też Państwo informacje dotyczące sposobu wypełniania i przesyłania dokumentów drogą elektroniczną.
Szczegółowe informacje znajdują się również na stronie Urzędu Miasta i Gminy Serock https://www.oswiata.serock.pl/4418,2022-rok?tresc=26936
Zapraszamy!

Klasa 4a hucznie i kolorowo pożegnała karnawał

Karnawałowo poprzebierani Uczniowie, w przepięknie udekorowanej sali, bawili się, tańczyli, śpiewali i gościli się przy smakowicie przygotowanym poczęstunku. Wspaniałe dekoracje i poczęstunek przygotowali Rodzice. W trakcie balu panowała atmosfera dobrej zabawy i radości. Następny bak karnawałowy już za rok!

Czytaj całość…

Zgłoszenie do klasy 1

Druk zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2022/2023

Czas kolędowania…

Czas kolędowania zakończyliśmy 2-go lutego. W tym roku niestety nie mogliśmy spotkać się na świątecznej akademii w szkole, aby móc wspólnie pośpiewać, ale za to próby szkolnego chóru trwały i dzieci przygotowały mnóstwo pięknych kolęd i pastorałek.

Czytaj całość…

Wesołych Świąt…

Zamówienie publiczne „Laboratoria Przyszłości” – zmiana treści załącznika

Zamawiający wprowadza zmianę Załącznika Nr 1 do Zapytania Ofertowego. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią na stronie BIP Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Zegrzu – Zamówienia publiczne

Podziękowanie

Fundacja Pomagamy Bidom z Serocka przesłała podziękowania za pomoc zwierzaczkom schroniska. Pomocy tej udzielili Uczniowie klasy 4a wraz z Rodzicami chcąc w ten sposób dodatkowo uczcić Dzień Edukacji Narodowej.

Czytaj całość…

Pasowanie na ucznia w zegrzyńskiej szkole

Nasze pierwszaki w końcu doczekały się tego ważnego dnia. 20 października stanęły razem, by w obecności swoich rodziców i bliskich, ślubować, że będą dbać o dobre imię szkoły, będą pilnymi i wzorowymi uczniami, którzy zawsze pamiętają o szacunku do innych, będą też dbać o porządek w szkole i oczywiście nie zapomną pomagać słabszym i młodszym od siebie.

Czytaj całość…

Dzień Edukacji Narodowej w klasie 4A

„Zainspirowani zmieniamy kwiatki na… dla schroniska datki,
a dla naszych Nauczycieli mamy słodkie czekoladki”

Uczniowie klasy 4a wraz z Rodzicami, kierując się szlachetnymi pobudkami i chęcią dodatkowego uczczenia Dnia Edukacji Narodowej, zebrali karmy oraz zabawki i wraz z datkiem finansowym przekazali na rzecz pomocy Fundacji Pomagamy Bidom z Serocka.