Archiwum

Wielkanocne życzenia

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto i Gminę Serock będzie prowadzona od 11 marca 2024 r. godz. 8:00 do 25 marca 2024 r. do godz. 15:00 z wykorzystaniem systemu informatycznego.
Logowanie do systemu rekrutacyjnego możliwe będzie od dnia 11 marca 2024 r. od godz. 8:00 (za pomocą nr PESEL dziecka – kandydata do przedszkola), pod adresem: https://serock.formico.pl

Czytaj całość…

Kontynuacja edukacji przedszkolnej w roku szkolnym 2024/2025

Od 1 marca 2024 roku (piątek) rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola mogą składać deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w kolejnym roku szkolnym.

Wzór deklaracji jest dostępny w sekretariacie szkoły oraz poniżej na naszej stronie internetowej.

Deklaracja kontynuowania wychowania przedszkolnego

Andrzejkowe wróżby

29 listopada to dzień wróżb i dobrej zabawy. Uczniowie klasy 6a przygotowali na ten dzień  różnorodne i bardzo ciekawe wróżby dla całej społeczności szkolnej. Były nagrody, śmiechy i same pozytywne przepowiednie. Czy się spełnią? Czas pokaże…

Czytaj całość…

XVI Wrześniowy Rajd Pamięci

W tym roku wystawiliśmy silny – 26 osobowy skład. Jak co roku organizatorami byli: Serockie Inwestycje Samorządowe Sp z oo, Światowy Związek Polskich Żołnierzy Łączności – Oddział Zegrze i Stowarzyszenie „Nasze Zegrze”. Oficjalnego otwarcia imprezy dokonali Burmistrz Miasta i Gminy Serock Artur Borkowski i prezes ŚZPŻŁ Mieczysław Hucał.

Czytaj całość…

Omdlenia – ważne informacje

Zachęcamy uczniów i rodziców do zapoznania się z ulotką przygotowaną przez studentów z Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki.

Materiał zawiera najważniejsze informacje dotyczące m.in. przyczyn omdleń, ich charakterystycznych objawów czy sposobów na zmniejszenie ryzyka omdleń.

Ulotka – omdlenia

Potwierdzenie woli zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Zegrzu ze wskazania Burmistrza Miasta i Gminy Serock proszeni są o złożenie potwierdzenia woli zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego.

Potwierdzenie przyjęcia miejsca dla dziecka należy złożyć w sekretariacie (druki do pobrania dostępne są na stronie internetowej i w sekretariacie szkoły) lub po zalogowaniu w systemie rekrutacji elektronicznej.

Potwierdzenie woli zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego

Zgłoszenie do klasy I

Szanowni Państwo

Do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Zegrzu przyjmuje się z urzędu dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły podstawowej na podstawie zgłoszenia Rodziców w terminie do 31.03.2023 r.

Postępowanie rekrutacyjne dla dzieci spoza obwodu przeprowadza się w sytuacji, gdy szkoła po przyjęciu zgłoszeń dzieci zamieszkałych w obwodzie nadal dysponuje wolnymi miejscami w oddziale klasy pierwszej i może przyjąć dzieci zamieszkałe poza obwodem. O ewentualnym otwarciu rekrutacji do klasy I i jej zasadach będziemy Państwa informować na początku kwietnia.

Harmonogram pracy przedszkoli / oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w okresie wakacji lipiec-sierpień 2023 roku

W okresie lipiec-sierpień 2023 roku samorządowe przedszkola oraz oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych będą pracowały według załączonego harmonogramu.
Rodzice, którzy chcą skorzystać z opieki pracującego przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej składają wniosek w danej placówce w terminie do 31 maja 2023r.
Wnioski (wzór w załączeniu) mogą składać rodzice dzieci, które uczęszczają do samorządowych przedszkoli/oddziałów przedszkolnych prowadzonych przez Miasto i Gminę Serock w roku szkolnym 2022/2023.

Spotkanie z wychowawcami oddziału przedszkolnego i klasy I

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Zegrzu serdecznie zaprasza Rodziców Uczniów klasy I oraz oddziału przedszkolnego wraz z dziećmi na spotkanie z wychowawcami, które odbędzie się 25.08.2022 r., o godz. 17.00, w budynku szkoły przy ul. Oficerskiej 3.

Do zobaczenia!