Archiwum

Uroczyste zakończenie roku w naszej szkole

25 czerwca br. uczniowie w całej Polsce rozpoczęli wakacje. W naszej szkole ten dzień przebiegał w szczególny sposób, ponieważ po odebraniu świadectw przez uczniów klas 1-7 odbyło się niezwykle uroczyste pożegnanie ósmoklasistów, podczas którego zaszczycili nas swoją obecnością wyjątkowi goście.

Czytaj całość…

Ignacy Sławiński podwójnym zwycięzcą turnieju PINGLA CUP 2021!

            Po awansie do Mistrzostw Polski w tenisie stołowym kategorii „Żak” (chłopcy z roczników 2010 i młodsi) rozgrywanych w Ostródzie, Ignacy Sławiński (rocznik 2012), zwyciężył w singlu i deblu w prestiżowym turnieju PINGLA CUP 2021 organizowanym przez wielokrotnego DRUŻYNOWEGO MISTRZA POLSKI i ćwierćfinalistę LIGI MISTRZÓW w tenisie stołowym Bogorię-Dartom Grodzisk Mazowiecki, uchodzącego za nieformalne Mistrzostwa Polski „Skrzatów” (roczniki 2012 i młodsi). Czytaj całość…

Organizacja dyżuru wakacyjnego 2021

W okresie lipiec-sierpień 2021 roku samorządowe przedszkola oraz oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych będą pracowały według załączonego harmonogramu.

Organizacja dyżuru wakacyjnego 2021

Klub Młodego Programisty dla klas IV-VI

Jeśli chcecie zacząć programować, koniecznie powinniście dołączyć do Klubu Młodego Programisty działającego pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji (obecnie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów) i Państwowego Instytutu Badawczego NASK.

Czytaj całość…

Zmiana planu zajęć od 8.03.2021 r.

Prosimy o zapoznanie się z planem zajęć, który obowiązuje od poniedziałku 8.03.2021 r.

Plan zajęć…

Lekcja informatyki ze Scottie Go!

W czwartek, 4.02. br. , na lekcji informatyki, uczniów klasy II b odwiedził przybysz z innej planety – Scottie. W wyniku awarii jego statek kosmiczny rozpadł się na wiele części i rozsypał się po wszystkich kontynentach. Uczniowie naszej szkoły ruszyli mu z pomocą.

Czytaj całość…

Praca Szkoły Podstawowej w Zegrzu – 24 grudnia 2020

Informujemy, że 24 grudnia 2020 r. Szkoła Podstawowa w Zegrzu będzie nieczynna. Dla pracowników będzie to dzień wolny od pracy w zamian za dzień przypadający w sobotę – 26 grudnia 2020 r.

Zarządzenie Dyrektora Szkoły nr 4/2020/2021

Prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem nr 4/2020/2021 Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Zegrzu z dnia 16 października 2020 r. w sprawie obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeniach ogólnodostępnych.

Treść zarządzenia z dnia 16 października 2020 r.

Europejski Dzień Języków Obcych 2020

W ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych w klasie 7 i 8 została przeprowadzona lekcja okolicznościowa. Na wstępie odbyła się krótka pogadanka o historii i powodach ustanowienia Europejskiego Dnia Języków.

Czytaj całość…