Archiwum

Spotkanie z wychowawcami oddziału przedszkolnego i klasy I

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Zegrzu serdecznie zaprasza Rodziców Uczniów klasy I oraz oddziału przedszkolnego wraz z dziećmi na spotkanie z wychowawcami, które odbędzie się 25.08.2022 r., o godz. 17.00, w budynku szkoły przy ul. Oficerskiej 3.

Do zobaczenia!

Zakończenie roku szkolnego klas I-VI

Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I-VI podzielone zostało na dwie części. O godz. 8.00 spotkały się klasy młodsze, a o 10.00 klasy IV-VI. Spotkaniom towarzyszyło wiele emocji, nie tylko związanych z nadchodzącymi wakacjami. Zwłaszcza klasy pierwsze, które po raz pierwszy stanęły przed społecznością szkolną, bardzo przeżywały ten dzień.

Czytaj całość…

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego

Szanowni Rodzice, we wrześniu 2022 r. wraca do naszej szkoły oddział przedszkolny. Od 7 marca 2022 r. do 21 marca 2022 r. do godz. 15:00 trwać będą czynności związane z rekrutacją. Do oddziału przedszkolnego w naszej szkole zapraszamy dzieci urodzone w 2016 r. Rekrutacja odbywać się będzie za pomocą systemy informatycznego.
Logowanie do systemu rekrutacyjnego możliwe będzie od dnia 7 marca 2022 r. od godz. 8:00 (za pomocą nr PESEL dziecka – kandydata do przedszkola), pod adresem: https://serock.formico.pl
Pod adresem: https://serock.formico.pl znajdziecie też Państwo informacje dotyczące sposobu wypełniania i przesyłania dokumentów drogą elektroniczną.
Szczegółowe informacje znajdują się również na stronie Urzędu Miasta i Gminy Serock https://www.oswiata.serock.pl/4418,2022-rok?tresc=26936
Zapraszamy!

Klasa 4a hucznie i kolorowo pożegnała karnawał

Karnawałowo poprzebierani Uczniowie, w przepięknie udekorowanej sali, bawili się, tańczyli, śpiewali i gościli się przy smakowicie przygotowanym poczęstunku. Wspaniałe dekoracje i poczęstunek przygotowali Rodzice. W trakcie balu panowała atmosfera dobrej zabawy i radości. Następny bak karnawałowy już za rok!

Czytaj całość…

Zgłoszenie do klasy 1

Druk zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2022/2023

Czas kolędowania…

Czas kolędowania zakończyliśmy 2-go lutego. W tym roku niestety nie mogliśmy spotkać się na świątecznej akademii w szkole, aby móc wspólnie pośpiewać, ale za to próby szkolnego chóru trwały i dzieci przygotowały mnóstwo pięknych kolęd i pastorałek.

Czytaj całość…

Wesołych Świąt…

Zamówienie publiczne „Laboratoria Przyszłości” – zmiana treści załącznika

Zamawiający wprowadza zmianę Załącznika Nr 1 do Zapytania Ofertowego. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią na stronie BIP Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Zegrzu – Zamówienia publiczne

Podziękowanie

Fundacja Pomagamy Bidom z Serocka przesłała podziękowania za pomoc zwierzaczkom schroniska. Pomocy tej udzielili Uczniowie klasy 4a wraz z Rodzicami chcąc w ten sposób dodatkowo uczcić Dzień Edukacji Narodowej.

Czytaj całość…

Pasowanie na ucznia w zegrzyńskiej szkole

Nasze pierwszaki w końcu doczekały się tego ważnego dnia. 20 października stanęły razem, by w obecności swoich rodziców i bliskich, ślubować, że będą dbać o dobre imię szkoły, będą pilnymi i wzorowymi uczniami, którzy zawsze pamiętają o szacunku do innych, będą też dbać o porządek w szkole i oczywiście nie zapomną pomagać słabszym i młodszym od siebie.

Czytaj całość…