Świetlica

Supermodowy „zimowy bal karnawałowy”

W czwartek 16.01.2020 świetlica SP w Zegrzu przeobraziła się w zimową salę balową. Chociaż za oknami wiosna, u nas – za pomocą białego papieru toaletowego – zimowo! Wśród licznych konkursów dzieciom najbardziej podobał się „Kreator mody”.

Czytaj całość…

Dzień Patriotyzmu w zegrzyńskiej świetlicy

W związku z przypadającą w tym roku 101. Rocznicą Odzyskania przez Polskę Niepodległości świetliczaki postanowiły uczcić ten fakt w dniu 08.11.2019 r.

Czytaj całość…

Tańcowała igła z nitką

W dniu 21.10.2019 r. dwie dziewczynki ze świetlicy (Hania B. i Amelia W.) uczestniczyły w zajęciach otwartych „Tańcowała igła z nitką” . Wraz z nauczycielką M. Moch pojechały do Szkoły Podstawowej nr 8 w Legionowie na zaproszenie Dyrekcji tejże szkoły.

Czytaj całość…

Jak świetliczaki uczciły dzień edukacji narodowej?

W dniu 14.10.2019 r. podczas uroczystej akademii wręczone zostały nauczycielom i pracownikom naszej szkoły kolorowe laurki, które wykonały dzieci pod kierunkiem p. Anny Pawlak i p. Moniki Duchnowskiej. W trakcie występu czerwone, ozdobne serduszka (wykonane wraz z p. M. Moch) otrzymali wszyscy uczestniczący w uroczystości.

Czytaj całość…

Dzień Drzewa 2019

Po raz kolejny w tym roku świetliczaki wzięły udział w międzynarodowej akcji sadzenia drzew. Była to 17 edycja tego święta, która odbywa się od lat w coraz większej liczbie krajów na świecie.

Czytaj całość…

Dzień chłopaka w świetlicy

Jak co roku w świetlicy odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. Dziewczynki złożyły swoim kolegom życzenia i zaśpiewały STO LA! Didżejki – Martyna i Julka – poprowadziły dyskotekę w tanecznych rytmach.

Czytaj całość…

Jak świetliczaki uczciły Dzień Kobiet?

Do tego święta świetliczaki przygotowywały się kilka tygodni. Wykonywały laurki z życzeniami dla pań, które brzmiały następująco…

Czytaj całość…

Walentynki w świetlicy

W tym dniu szkolna świetlica była udekorowana w kolorze miłości – na czerwono. Dekoracje stanowiły głównie czerwone serduszka. Uczniowie i nauczycielki ubrały się na czerwono. Uczestnicy imprezy zostali zapoznani z historią św. Walentego i Walentynek.

Czytaj całość…

Jak świetliczaki uczciły Dzień Babci i Dzień Dziadka

21 i 22 stycznia obchodzimy tradycyjnie Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej przygotowały portrety swoich ukochanych Babć i Dziadków w kolorowych ramkach. Z tyłu portretu napisały dla nich życzenia. Oprócz tego każdy świetliczak wykonał własnoręcznie laurkę.

Czytaj całość…

„Super” świetlicowy bal karnawałowy

W dniu 09.01.2019 roku w zegrzyńskiej świetlicy odbył się Bal Karnawałowy. Dzieci bawiły się wspaniale pod okiem DJ Kamila – ucznia klasy III naszego gimnazjum. Wśród licznych konkursów (taniec na gazecie, z balonami, biały walc, taniec – przytulaniec) – najbardziej spodobał się „Kreator mody”.

Czytaj całość…