Wycieczkowy wrzesień klas młodszych

Wrzesień upłynął uczniom klas I-III pod znakiem wycieczek. Nauczyciele zaplanowali ciekawe wyjazdy dla swoich uczniów. Nie tylko pierwszaki miały okazję lepiej poznać się podczas wspólnej zabawy i innych działań.

W każdej klasie pojawili się w tym roku nowi uczniowie, wycieczki były więc doskonałą formą integracji poszczególnych klas. Klasy pierwsze bawiły się w „Dyniolandzie”, gdzie na każdym kroku oglądać można było niesamowite okazy dyń i tykw. Była okazja zjeść dyniową zupę i spróbować soku z dyni i jabłek. Była nauka i zabawa.

Klasy drugie także postawiły na dynie i wybrały się do PUMPKIN FARM WARSAW w Powsinie. W mini zoo odwiedzili indyki, alpaki, kozy i króliki. Atrakcji było bardzo dużo, a uczniowie wrócili do szkoły bardzo zadowoleni.

Klasy trzecie także wybrały aktywność na świeżym powietrzu. Uczniowie świetnie bawili się w towarzystwie alpak. Okazało się, że to wspaniałe zwierzaki, które potrafią wydobyć z dzieciaków pokłady pozytywnej energii. Nikt nie chciał wracać do domu.

Poniżej zamieszczamy kilka migawek z opisanych wyjazdów. Dokładniejsze relacje na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/zszegrze

Ewa Lisowska