Powiatowe zawody w piłce nożnej

W dniu 10 października odbyły się zawody w piłce nożnej chłopców na szczeblu powiatowym. Po udanych dla naszych uczniów eliminacjach gminnych, w których zajęliśmy pierwsze miejsce, przyszedł czas na dalszy etap.

Zawody powiatowe rozgrywane były na obiektach Legionovii Legionowo. Mecze toczyły się w dwóch grupach, z których z drugiego miejsca do półfinałów awansowała nasza drużyna. Niestety w półfinale, przegraliśmy jedyny mecz w całym turnieju, co zaważyło na tym, że musieliśmy walczyć o trzecią lokatę. Ta sztuka udała się naszym zawodnikom i z Legionowa wracamy jako brązowa drużyna powiatu legionowskiego.

W meczu o finał zabrakło większej koncentracji, ale mimo tego można być zadowolonym z występu naszych chłopaków. W całym turnieju przegraliśmy tylko jedno spotkanie, ale graliśmy do końca i udało się osiągnąć mały sukces, jakim jest zdobycie III miejsca.

Skład drużyny: Fijołek Dominik, Barbarski Michał, Szymanik Dominik, Ostoja- Beck Leon, Michalak Jeremi, Sitek Kacper, Wdowiak Mateusz, Joński Dariusz, Jędrysiak Michał, Zyskowski Szymon

Gratulujemy i liczymy na więcej!!!