Magiczne Wróżki z 4a i 4b w Magicznych Ogrodach

30.05.2022 uczniowie z klas 4a i 4b byli na wycieczce w Magicznych Ogrodach. Magiczne Ogrody to kraina baśni, przygód, tajemnic i przecudownych kwiatów. Po czarodziejskim parku oprowadzała nas Wróżka Konwalia opowiadając niesamowite legendy i tajemnice związane z potężnymi czarodziejami – Zoran i Arag.

Przebywając w Magicznych Ogrodach również i my za sprawą magii zostaliśmy zamienieni w Magiczne Wróżki. Na początku naszej przygody przywitał nas Skrzat mieszkający w drzewie, następnie zwiedziliśmy Zamek Wróżek, słuchaliśmy gadających drzew, w Krasnoludzkim Grodzie przeszliśmy szkolenie na wojowniczych krasnoludów, jechaliśmy Kolejką Bulwiaków, przytulaliśmy się do kosmicznych Robanków, poznaliśmy Magiczne Ptaki, spacerowaliśmy po przerażającym Mroczysku a także byliśmy w jaskini potwornego smoka.

Warto też podkreślić, iż na terenie rośnie niezliczona ilość przepięknych kwiatów, krzewów, jest też plaża, jeziorko, fontanna, tunele,strzelająca fontanna.

Atrakcji i wrażeń było w ogromnej ilości dlatego też czas upłynął zbyt szybko. Wracaliśmy natchnieni magią i pozytywną energią!