Konkurs „Mój różaniec”

15 listopada został rozstrzygnięty konkurs „Mój różaniec” ogłoszony na początku października. Przez cały miesiąc uczniowie naszej szkoły składali swoje prace, które następnie zostały wywieszone na górnym holu, aby pozostali uczniowie mogli je podziwiać oraz zagłosować na ten jeden najpiękniejszy.

Jak zwykle uczestnicy prześcigali się w pomysłowości. Królowały różańce z koralików, ale były również zrobione z makaronu, modeliny czy owoców dzikiej róży. Uczniowie anonimowo głosowali na pierwsze trzy miejsca, spośród których zostały wyłonione różańce: Adrianny Musielewicz z klasy I b (I miejsce), Róży Kmieć z klasy IV (II miejsce) oraz Bartka Pyry z klasy V b (III miejsce). Ponadto zostały wyróżnione różańce autorstwa Aleksandry Ciemińskiej i Szymona Krzyżanowskiego z klasy VIII, Hani Piwowar z klasy VI a oraz Miłosza Podgórskiego z klasy I b wykonane z naturalnych materiałów.

Nagrody w konkursie ufundował ksiądz proboszcz Andrzej Marchlewski. Tak jak w zeszłym roku wszyscy uczestnicy otrzymali magnesy ufundowane przez pana Marcina Wroniarka z firmy Imprineo. Wszystkim serdecznie dziękuję za udział w konkursie, a Zwycięzcom gratuluję wygranych.

Kamila Gościcka-Kmieć