Kolejny rok szkolny za nami…

wakacje

W dniu 26 czerwca 2015 r. w naszym Zespole Szkół odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015.Tego dnia w sposób szczególny żegnaliśmy uczniów klasy szóstej szkoły podstawowej oraz klas trzecich gimnazjum, którzy kończyli kolejne etapy edukacyjne.

Naszą uroczystość prowadziła nauczycielka historii pani Agnieszka Królak, a wśród zaproszonych gości byli obecni pani Joanna Radziwiłłowa z córką Barbarą, pan Józef Zając – zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Serock, pan Mariusz Rosiński – przewodniczący Komisji Kultury, Oświaty i Sportu oraz pan major Krzysztof Palewski z Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu.

Tego dnia uczniowie odebrali świadectwa szkolne oraz mnóstwo nagród i wyróżnień. Najlepsi uczniowie otrzymali stypendia za wyniki w nauce oraz za osiągnięcia w sporcie przyznane przez Dyrektora Zespołu Szkół w Zegrzu panią Danutę Prusinowską, w porozumieniu z Burmistrzem Miasta i Gminy Serock.

Szczególne wyróżnienie spotkało Piotra Kostrzeńskiego z klasy III B gimnazjum, który za wysokie wyniki w nauce i na egzaminie gimnazjalnym oraz liczne osiągnięcia w konkursach otrzymał Nagrodę Patrona Gimnazjum im. K. M. Radziwiłła ufundowaną przez rodzinę Radziwiłłów.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy miłych wakacji oraz dobrego wypoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu.