Świetlica

Jak świetliczaki uczciły Dzień Kobiet?

Do tego święta świetliczaki przygotowywały się kilka tygodni. Wykonywały laurki z życzeniami dla pań, które brzmiały następująco…

Czytaj całość…

Walentynki w świetlicy

W tym dniu szkolna świetlica była udekorowana w kolorze miłości – na czerwono. Dekoracje stanowiły głównie czerwone serduszka. Uczniowie i nauczycielki ubrały się na czerwono. Uczestnicy imprezy zostali zapoznani z historią św. Walentego i Walentynek.

Czytaj całość…

Jak świetliczaki uczciły Dzień Babci i Dzień Dziadka

21 i 22 stycznia obchodzimy tradycyjnie Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej przygotowały portrety swoich ukochanych Babć i Dziadków w kolorowych ramkach. Z tyłu portretu napisały dla nich życzenia. Oprócz tego każdy świetliczak wykonał własnoręcznie laurkę.

Czytaj całość…

„Super” świetlicowy bal karnawałowy

W dniu 09.01.2019 roku w zegrzyńskiej świetlicy odbył się Bal Karnawałowy. Dzieci bawiły się wspaniale pod okiem DJ Kamila – ucznia klasy III naszego gimnazjum. Wśród licznych konkursów (taniec na gazecie, z balonami, biały walc, taniec – przytulaniec) – najbardziej spodobał się „Kreator mody”.

Czytaj całość…

Konkurs na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową – rozstrzygnięty!

Na konkurs wpłynęło ponad 50 prac. Liczył się pomysł i wykonanie. Najładniejsze prace powędrowały do emerytek i nauczycieli naszej szkoły oraz gości obecnych na Wigilii szkolnej (XII 2018).

Czytaj całość…

Wigilia „na słodko” w świetlicy

W dniu 21 grudnia 2018 roku w świątecznie przystrojonej świetlicy odbyło się spotkanie opłatkowe. Najpierw podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy świąteczne oraz noworoczne życzenia. Tym razem na naszym stole gościły ciasta, mandarynki i soki.

Czytaj całość…

Najwięcej Mikołajów w zegrzyńskiej szkole!

W dniu 7 grudnia 2018 roku z okazji Mikołajek przybyło do zegrzyńskiej szkoły wielu Mikołajów. Wszyscy uczniowie oraz kadra pedagogiczna i chętni rodzice przebrali się w stroje Mikołaja lub założyli czerwono-białe czapki.

Czytaj całość…

Andrzejki w świetlicy

29 listopada 2018 roku zorganizowane zostały ANDRZEJKI. Wszyscy byli kolorowo przebrani, a wróżki z gimnazjum wróżyły świetlaną przyszłość. Odbyły się konkursy i zabawy. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku, za który dziękujemy Rodzicom – sponsorom.

Czytaj całość…

Lekcja patriotyzmu z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

W dniu 28 listopada w naszej szkolnej świetlicy została przeprowadzona lekcja patriotyzmu. Nauczyciel historii p. Wojciech Gąsiewski – zaproszony gość, przybliżył świetliczakom okoliczności odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku.

Czytaj całość…