Sport

Narty 2019

W dniach od 07 do 11 stycznia kolejny raz uczniowie naszej szkoły wyjechali na Podhale do miejscowości Czarna Góra. Z najwyższego szczytu tej miejscowości „Litwinka” dzieci podziwiały rozległą i niepowtarzalną panoramę Tatr, doskonalili umiejętności narciarskie, a początkujący stawiali pierwsze kroki na nartach.

Czytaj całość…

Udany występ naszych uczniów w turnieju tenisa stołowego!

W piątek, 20 kwietnia 2018 r. w Serocku, rozegrano turniej tenisa stołowego, który został zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Serocku w ramach obchodów święta patrona Serocka – św. Wojciecha. W turnieju wystartowało 15 zawodników z naszej szkoły w różnych kategoriach wiekowych. Występ naszych dzieci można uznać za bardzo udany, ponieważ przywieźliśmy ze sobą aż 6 medali!

Czytaj całość…

Wyjazd na narty

W dniach od 2 do 6 stycznia 2018r. uczniowie naszej szkoły wyjechali na Podhale. Zatrzymaliśmy się w pensjonacie w Czarnej Górze – wiosce, która słynie z rozległej i niepowtarzalnej panoramy Tatr.

Stok narciarski Litwinka – Grapa, na którym jeździliśmy jest młodzieży dobrze znany, ponieważ tam pierwsze „narciarskie kroki” stawiała większość uczniów.

Czytaj całość…

Powiatowe zawody w piłce nożnej

W dniu 10 października odbyły się zawody w piłce nożnej chłopców na szczeblu powiatowym. Po udanych dla naszych uczniów eliminacjach gminnych, w których zajęliśmy pierwsze miejsce, przyszedł czas na dalszy etap.

Czytaj całość…

Relacja z międzypowiatowych biegów przełajowych

W dniach 3 oraz 5 października 2017 roku, w Pomiechówku, odbyły się zawody w biegach przełajowych na szczeblu międzypowiatowym. We wtorek uczniowie uczestniczyli w biegach indywidualnych, a w czwartek wystartowały sztafety. Zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Zegrzu reprezentowali szkołę w obu zawodach. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Czytaj całość…

Sztafetowe biegi przełajowe

Dnia 28 września 2017 r. odbyły się zawody w sztafetowych biegach przełajowych. W skład reprezentacji naszej szkoły wchodziły cztery sztafety: sztafeta dziewcząt szkoły podstawowej (10 x 800metrów), sztafeta dziewcząt gimnazjum (10 x 800metrów), sztafeta chłopców ze szkoły podstawowej (10 x 800 metrów) oraz sztafeta chłopców gimnazjum (10 x 1000 metrów).

Czytaj całość…

Piłka nożna – sportowa olimpiada młodzieży

W sobotę 30 września odbyły się zawody z piłki nożnej, rozgrywanej w ramach sportowej olimpiady młodzieży. Nasza szkoła reprezentowana była przez drużynę dziewcząt i chłopców z siódmej klasy oraz klas gimnazjalnych.

Czytaj całość…

Zawody sportowe – indywidualne biegi przełajowe

Dnia 26 września 2017 roku, w Komornicy odbyły się zawody sportowe w konkurencji indywidualnych biegów przełajowych. Słoneczna, bezdeszczowa aura z pewnością spowodowała, że udział w zawodach sprawił przyjemność wszystkim zawodnikom biorącym udział w imprezie.

Czytaj całość…

Uczniowie z Zegrza jak co roku szusują na górskich stokach

narciarz

Wyjazd na narty to już tradycja naszej zegrzyńskiej szkoły – godna naśladowania!

Wśród wielu zajęć dodatkowych proponowanych uczniom z Zespołu Szkół w Zegrzu, wyjazdy na narty cieszą się nadal wielkim zainteresowaniem.

Czytaj całość…