Oddział przedszkolny

Bal Karnawałowy dla klas 0 – III

Karnawał to czas radości zabawy, więc jak co roku zorganizowany został w zegrzyńskiej szkole bal przebierańców. Podkreślić należy, że nie tylko uczniowie się przebrali, ale również nauczyciele.

Czytaj całość…

Spotkanie z Policją

Policjantka – mama naszego kolegi Miłosza z kl. 0 wraz z maskotką Komendy Stołecznej Policji – Borsukiem byli gośćmi w naszej szkole. Celem spotkania przeznaczonego dla naszych najmłodszych- uczniów klas 0-2 była edukacja dzieci w zakresie bezpieczeństwa. Maskotka stołecznej policji zrobiła na naszych uczniach ogromne wrażenie.

Czytaj całość…

Warsztaty Świąteczne

12 grudnia 2018 roku uczniowie z oddziału przedszkolnego oraz klasy: IIA, IIB i III uczestniczyli w ciekawych warsztatach zorganizowanych przez Tibidabu.pl. Podczas zajęć uczniowie mieli możliwość własnoręcznie przygotować żelowe świeczki oraz ozdobić bombki, które później powiesili na specjalnym stojaku. Efekt? Zobaczcie sami!

Czytaj całość…

Andrzejki z misiami

Na tegoroczne wróżby andrzejowe zaprosiliśmy nasze ukochane misie, a to za sprawą obchodzonego 25 listopada Światowego Dnia Misia Pluszowego. Razem z naszymi pluszakami bawiliśmy się wróżbami i częstowaliśmy się przygotowanymi przez naszych rodziców przysmakami.

Czytaj całość…

Wycieczka do Dyniolandu

Uczniowie klasy 0 i 1 b wybrali się na wspólną wycieczkę do magicznego miejsca zwanego Dyniolandem. W trakcie wycieczki uczestniczyliśmy w interaktywnym wykładzie o dyni, jej historii, pochodzeniu, właściwościach zdrowotnych i zastosowaniu kulinarnym.

Czytaj całość…

Spotkanie z policjantką

Mama naszej koleżanki Ady pracuje w Policji i zgodziła się przybliżyć nam specyfikę swojego zawodu. W czasie spotkania opowiadała nam czym zajmuje się na co dzień. Wiemy, że nie zawsze musi chodzić do pracy w mundurze i że przesłuchuje wielu ludzi. Kieruje też ważne pisma do sądów i lubi swoją pracę.

Czytaj całość…

Dzień Chłopaka w oddziale przedszkolnym

Tegoroczny Dzień Chłopaka w naszej zerówce wspominamy jako miłe i spontaniczne wydarzenie. To była jedna z okazji, które pozwalają się lepiej poznać i zintegrować, a to dla najmłodszych uczniów bardzo ważne.

Czytaj całość…

Dzień Otwarty w CSP – 8 czerwca 2018 r.

Tegoroczny Dzień Otwarty w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie był dla nas okazją do poznania tej szkoły od wewnątrz. Uczniowie klas 0 b i III b odwiedzili Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Na każdym kroku było coś ciekawego. Mnóstwo pojazdów i sprzętu wojskowego, policyjnego i Straży Miejskiej. Wszędzie można było wejść, dotknąć i wczuć się w rolę jednego z przedstawicieli służb mundurowych.

Czytaj całość…

Pomysłowy rok już za nami

Uczniowie klasy 0 b powoli przygotowują się do upragnionych wakacji i kończą podjęte w tym roku szkolnym przedsięwzięcia. Za nami zrealizowany całoroczny program edukacyjny Pomysłowy Rok zorganizowany przez Fundację Uniwersytet Dzieci.

Czytaj całość…