Gimnazjum w Zegrzu

Maciej Brodowski – moją pasją jest kolej…

Nazywam się Maciek Brodowski i jestem uczniem klasy III B gimnazjum prowadzonego przez Szkołę Podstawową im. Wojska Polskiego w Zegrzu. Moją pasją jest kolej.

Czytaj całość…

Wycieczka do piekarni

23 kwietnia 2018 roku klasy IIA i IIB gimnazjum w ramach preorientacji zawodowej wybrały się do piekarni Grzybki w Warszawie. Na wejściu ciepło nas powitano, zapoznano z podstawami pieczenia i historią powstawania piekarni.

Czytaj całość…

Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik

W dniu 10 stycznia 2018 r. klasy II gimnazjum pojechały na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik. Na miejscu było wiele atrakcji do zwiedzania, pokazy i wyznaczone strefy do interaktywnego zwiedzania.

Czytaj całość…

Wykłady z fizyki

Dnia 25.10.2017 roku na Uniwersytecie Warszawskim odbyły się wykłady z fizyki. Chętne osoby z klas 3 gimnazjum pojechały z Panią Anną Futymą i poszerzyły swoja wiedzę z fizyki w ciekawy sposób. Wykład był na temat prądu elektrycznego i pola magnetycznego.

Czytaj całość…

Powiatowe zawody w piłce nożnej

W dniu 10 października odbyły się zawody w piłce nożnej chłopców na szczeblu powiatowym. Po udanych dla naszych uczniów eliminacjach gminnych, w których zajęliśmy pierwsze miejsce, przyszedł czas na dalszy etap.

Czytaj całość…

Relacja z międzypowiatowych biegów przełajowych

W dniach 3 oraz 5 października 2017 roku, w Pomiechówku, odbyły się zawody w biegach przełajowych na szczeblu międzypowiatowym. We wtorek uczniowie uczestniczyli w biegach indywidualnych, a w czwartek wystartowały sztafety. Zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Zegrzu reprezentowali szkołę w obu zawodach. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Czytaj całość…

Sztafetowe biegi przełajowe

Dnia 28 września 2017 r. odbyły się zawody w sztafetowych biegach przełajowych. W skład reprezentacji naszej szkoły wchodziły cztery sztafety: sztafeta dziewcząt szkoły podstawowej (10 x 800metrów), sztafeta dziewcząt gimnazjum (10 x 800metrów), sztafeta chłopców ze szkoły podstawowej (10 x 800 metrów) oraz sztafeta chłopców gimnazjum (10 x 1000 metrów).

Czytaj całość…

Piłka nożna – sportowa olimpiada młodzieży

W sobotę 30 września odbyły się zawody z piłki nożnej, rozgrywanej w ramach sportowej olimpiady młodzieży. Nasza szkoła reprezentowana była przez drużynę dziewcząt i chłopców z siódmej klasy oraz klas gimnazjalnych.

Czytaj całość…

Teatr „Ach!” z Gimnazjum w Zegrzu nagrodzony na XIV Festiwalu Małych Form Teatralnych Gimnazjów Mazowieckich

Teatr Ach

12 czerwca br. uczniowie Gimnazjum im. Konstantego Mikołaja Radziwiłła w Zegrzu wzięli udział w gali finałowej XIV Festiwalu Małych Form Teatralnych Gimnazjów Mazowieckich.

Czytaj całość…