Edukacja wczesnoszkolna

Akcja charytatywna Wszystkie Kolory Świata

Działania w ramach V edycji akcji Wszystkie Kolory Świata prowadzone były w naszej szkole pierwszy raz i trwały od stycznia do końca lutego 2019 r. Rozpoczęliśmy przeprowadzeniem serii zajęć dydaktyczno – wychowawczych z naszymi uczniami.

Czytaj całość…

Konkurs Czytelniczy dla klas 0-III

We wtorek 2 kwietnia, w Międzynarodowym Dniu Książki dla Dzieci, odbył się Konkurs Czytelniczy, który od kilku lat organizowany jest z inicjatywy p. Agnieszki Dudek, opiekuna biblioteki szkolnej.

Czytaj całość…

Matematyczne zabawy w klasie II b

Podczas ostatnich zajęć z matematyki uczyliśmy się dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia wykorzystując innowacyjne zabawy: „Matematyczne muchy”, „Mnożenie na spinaczach”. Gry i zabawy sprawiły nam moc radości. Niestety należy liczyć się z hałasem, bo emocje są naprawdę duże.:)

Czytaj całość…

Wielkanoc na wsi

29.03.2019 klasy IIa i II b wybrały się do Młyna Gąsiorowo na warsztaty wielkanocne. W ramach zajęć uczniowie słuchali opowieści o tradycjach i zwyczajach świątecznych na wsi, wykonali pisankę oraz wzięli udział w warsztatach kulinarnych – przygotowując pyszne pierogi.

Czytaj całość…

„Skrzydlaty Odlot” – przedstawienie teatralne w Centrum Kultury w Serocku

26.03.2019 uczniowie z klasy IIa i IIb, udały się do Centrum Kultury w Serocku na przedstawienie teatralne pt: „Skrzydlaty odlot”. Podczas przedstawienia dzieci dowiedziały się jak ważne jest dbanie o środowisko, że nie wolno palić śmieci w piecu, butelek plastikowych oraz folii.

Czytaj całość…

Dzień Kobiet!

W Dzień Kobiet było super! Dziewczynki z naszej klasy przyszły w sukienkach do szkoły. Dostałyśmy piękne pompony (zawieszki) jednorożce. Były one koloru różowego. Pani Ola, nasza wspaniała wychowawczyni, zamówiła dla nas piękne koraliki, z których powstały bransoletki dla naszych mam. Każda była inna.

Czytaj całość…

Bal Karnawałowy dla klas 0 – III

Karnawał to czas radości zabawy, więc jak co roku zorganizowany został w zegrzyńskiej szkole bal przebierańców. Podkreślić należy, że nie tylko uczniowie się przebrali, ale również nauczyciele.

Czytaj całość…

Spotkanie z Policją

Policjantka – mama naszego kolegi Miłosza z kl. 0 wraz z maskotką Komendy Stołecznej Policji – Borsukiem byli gośćmi w naszej szkole. Celem spotkania przeznaczonego dla naszych najmłodszych- uczniów klas 0-2 była edukacja dzieci w zakresie bezpieczeństwa. Maskotka stołecznej policji zrobiła na naszych uczniach ogromne wrażenie.

Czytaj całość…

Wizyta w „Bombkolandii” i spotkanie z Mikołajem

Uczniowie klas I a i I b przeżyli 19 grudnia przedświąteczną przygodę. Wszystko za sprawą wycieczki do „Bombkolandii”. Jest takie miejsce nie za daleko ale i nie za blisko, gdzie dzieciaki mogą spędzić fantastycznie czas.

Czytaj całość…